درباره ما | آف شهریار

درباره ما | آف شهریار

آف شهریار متشکل از یک تیم حرفه ای در زمینه تبلیغات و تجارت الکترونیک می باشد و اعضای آن تعدادی از جوانان تحصیل کرده شهرستان شهریار هستند که با هدف پیدا کردن نیاز بازار، رونق آن، معرفی کسب و کارها، معرفی تخفیف های مناسب و مهمتر از آن در آینده ای نزدیک کمک به اشتغال زایی دیگر جوانان با استعداد و شروع استارتاپ های مفید این شهرستان شروع بکار کرده است، که دستیابی به این اهداف در گرو حمایت شما همشهریان عزیز می باشد.

آف شهریار ایده ایست که با تفکر و ارزیابی های مختلف پایه گذاری شده تا بتواند به عنوان نخستین و بزرگترین بستر تخفیف و خرید گروهی در شهرستان شهریار فعالیت کند.

همه ی ما می دانیم در حال حاضر هزینه های زندگی بالاست و قیمت بالای محصولات یا خدمات نیز بر این مشکل سایه انداخته است. در این بین آف شهریار با ایجاد بازار رقابتی میان صاحبان کسب و کار در صدد رفع این مشکل است که البته با حمایت صاحبان کسب و کار و همشهریان عزیز امکان پذیر است.

تحقیقات و بررسی نیازهای بازار شهریار توسط متخصصان آف شهریار مدت ها پیش آغاز شده و در نهایت منجر به تاسیس سایت آف شهریار شده است.

نقشه راه آف شهریار در مسیر جلب رضایت مشتریان به شکلی تعریف شده تا کالا و خدمات به بهترین حالت ممکن به مشتریان ارائه گردد و رضایت صاحبان کسب و کار را در قبال تخفیف ارائه شده با فروش بیشتر جلب کند و در انتها با گردش نقدینگی، مشکل رکود در بازار شهرستان را تا حدی برطرف کند.

برای جلب رضایت شما شهروندان گرامی نهایت تلاشمان را می کنیم تا بتوانیم به عنوان عضوی کوچک از خانواده شهرستان شهریار از مشکلات شهری بکاهیم.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وبسایت آف شهریار و در آینده ای نزدیک خدمات روی گوشی ها و تبلت ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل این امکان را به همراهان آف شهریار می دهد تا در اسرع وقت و به ساده ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه شده بهره ببرند.

چشم انداز

هدف ما در آف شهریار تبدیل شدن به بزرگترین بستر تجارت و تبلیغات در شهرستان شهریار است تا با استفاده از راه کار معرفی جدیدترین ها در سطح شهرستان و قیمت های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی صاحبان کسب و کار با مشتریان بالقوه باشیم. ما اعتقاد داریم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در آف شهریار بزرگترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.